ÚVOD         O NÁS         OSVĚDČENÍ        REFERENCE         KONTAKTY

Šikmé střechy


 Komplexní dodávka šikmých střech patří mezi naše hlavní činnosti. V rámci realizace  provádíme veškeré tesařské práce, pokládku střešní krytiny, klempířské práce, montáž střešních oken, hromosvodů a dalších střešních doplňků, které jsou nezbytnou součástí každé kvalitní funkční střechy.
 

Nejčastěji využívanou krytinou jsou pálené nebo betonové tašky.
Z lehkých plechových krytin jsou to profilované plechy, případně falcované střechy z PZ nebo TIZN a měděného plechu. Třetí skupinou jsou asfaltové šindele a šablony.
Důvěřujeme osvědčeným výrobcům, jako jsou Bramac, KM Beta, Tondach,Cembrit, Eternit, Lindab, Rheinzink, Ondusteel, Onduline, Ruukki, Izola, Iko, Powertekk, Tegola, Velux, Roto aj.
Pro praktickou představu šíře naší nabídky navštivte stránku referencí.

 


 


 
                   JSME TU PRO VÁS   

Klempířské práce
Obzvláště náročnými pracemi na preciznost a zručnost jsou práce klempířské. Hlavní funkcí klempířských prvků je chránit stavby proti srážkové vodě.
Jako základ pro dodávku klempířských konstrukcí nám slouží naše vlastní kompletně vybavená klempířská díla, kde jsou připravovány všechny hlavní prvky dodávky pro Vás. Díky tomu jsme schopní pokrýt klempířské zakázky velkého rozsahu ze všech dostupných materiálů, které jsou na trhu. Více o naší nabídce
 

 

Tesařské práce
V oboru tesařských prací provádíme výrobu a montáž klasických krovů  všech složitostí a to zejména vázané konstrukce včetně zvláštních úprav včetně sbíjených a lepených vazníků. V oblasti těchto prací jsme díky našim zkušenostem schopni realizovat i velmi složité stavby velkého rozsahu a objemu. V závislosti na velikosti projektu jsme schopni připravit pro Vás konstrukci krovu v našich prostorech a u Vás provést finální čistou instalaci. Samozřejmostí dodávky kompletního řešení jsou i statické posudky na lepené a sbíjené vazníky , které Vám dodáváme. Rekonstrukce a opravy krovů, nástavby a přístavby na rodinné a bytové domy provádíme v nejvyšší kvalitě. Více o naší nabídce

 

Zateplení šikmé střechy
Zateplení šikmé střechy je osvědčeným způsobem jak nejenom zabránit únikům tepla během zimních měsíců, ale také způsob jak využít podkrovní prostor k bydlení. Ani klasické způsoby zateplení se však nevyhnuly přísným předpisům, a proto kromě systému zateplení mezi a pod krokvemi se stále více setkáváme i se systémy zateplení nad krokvemi.

 

Příhradový vazník
Příhradový vazník je moderní tesařská konstrukce, složená z horního a dolního pásu, které jsou pospojovány svislicemi a příčkami. Jejich velkou výhodou je možnost snadné prefabrikace, a tím zkrácený čas montáže na stavbě. Provádí se zpravidla z prken a jednotlivé prvky se spojují zpravidla hřebíky či lepením. Používají se též plechové sbíjecí desky jimiž se vazníky spojují strojním lisováním. Příhradové vazníky se většinou používají na střechách mírného sklonu bez půdních prostor. Obvykle jsou trojúhelníkového tvaru, ale v zásadě jejich tvar není ničím omezen. Pomocí příhradových vazníků z lepených dřevěných nebo dřevoštěpkových profilů lze řešit i střechy velmi velkého rozpětí.


 


  
RYTA spol. s r.o., Bezručova 1159, 337 01 Rokycany
tel. 371 720 036, mob. 602 121 919
e-mail: info@ryta.cz
IČO: 26354870
DIČ: CZ26354870


 
    ISO  9001:2008
  ISO 14001:2004
BS OHSAS 18001:2007


 

@ 2012 RYTA - stavební a obchodní firma spol. s r.o.